Interesującą inicjatywą wykazał się wrocławski startup RightHello, który to 8. grudnia organizuje ciekawe spotkanie przeznaczone dla ludzi z branży i pasjonatów, na którym będziesz mógł również dowiedzieć się czegoś więcej i porozmawiać z osobami, które stoją za sukcesem jednych z najprężniej rozwijających się startupów w naszym kraju.

Myślą przewodnią i głównym założeniem RightStartup jest wymiana wiedzy i doświadczeń między startupami. Integracja startupowców i ludzi związanych z branżą IT. RightStartup jest też okazją do poznania nowych ludzi i networkingu. Poniżej główni prelegenci:

Piotr Zaniewicz, CEO RightHello Wchodzenie na rynki międzynarodowe – błędy jakich można uniknąć.” Więcej na temat samego startupu znajdziesz w obszernym materiale, który powstał specjalnie dla Startup Cribs:

RightHello szczerze o swoich początkach i przyszłości cold mailingu. Wywiad.


Filip Duszczak, CEO InStream.io21 miesięcy startupu i 21 kosztownych błedów.” Więcej o Instream w poniższym wywiadzie dla Startup Cribs sprzed miesiąca, w którym to Filip podzielił się liczbami o konwersji w swoim startupie:

InStream w liczbach. Wprost o konwersji i pozyskiwaniu klientów. Wywiad.

Sergey Butko, CMO CallPage Marketing w startupie: Porady i błędy„. To z kolei najmłodszy startupowiec z całego grona, który bez kompleksów i w zastraszającym wręcz tempie ze swoim zespołem rozwija jeden z ciekawszych startupów, jaki pojawił się w ostatnim czasie na polskim rynku.

Gdzie będzie miał miejsce event?

The Winners Pub ul. Pawła Włodkowica 5, 50-072 Wroclaw, Poland
Link do wydarzenia na Facebooku.

Samo wydarzenie jest zupełnie darmowe dla każdego, kto przyjdzie, także tym bardziej warto wziąć w nim udział i zyskać cenną wiedzę od osób, które stoją za coraz większymi sukcesami tych polski startupów. Jeżeli aspirujesz do tego, aby kiedyś stworzyć coś w podobnym kształcie, masz zamiar rozpocząć własny projekt to zwyczajnie powinieneś uczyć się od ludzi mądrzejszych od siebie.

Startup Cribs jest patronem medialnym wydarzenia. 

Napisz coś od siebie!